Płatny Szablon dla WordPress

Platny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobel-9
Napisał Irek Wrobel

Nie tak dawno opisałem tutaj kilka darmowych motywów dla WordPress od TemplateMonster. Przedstawione motywy są responsywne, zawierają wszystkie niezbędne funkcje dla tworzenia dobrych stron www. Oprócz tego każda paczka z motywem zawiera pliki PSD i obrazki o wysokiej rozdzielności, co pozwala dopasować temat szablonu do własnych potrzeb. Dlatego, darmowe szablony od nich, są świetną alternatywą do płatnych. Ale jak by nie było, Darmowe mają swoje ograniczenia.

Płatny Szablon dla WordPress

Przede wszystkim to wybór. Ostatnimi czasy w Internecie można znaleźć bardzo dużo darmowych szablonów, ale wśród nich nie tak prosto znaleźć taki szablon, który najbardziej by pasował do tworzenia odpowiedniego projektu strony. Dlatego przewaga w kreatywności i stylowości rozwiązań będzie po stronie płatnych motywów.

Inną ważną cechą jest funkcjonalność. Bardzo często komercyjne szablony zawierają specjale płatne wtyczki, których cena wchodzi w skład zakupionego szablonu. W przypadku darmowych szablonów są używane bezpłatne odpowiedniki, które nie zawszę spełniają oczekiwania. Dodatkowo, nie zawsze można znaleźć bezpłatny odpowiednik aby zrealizować taką czy inną funkcję na stronie www.

I ostatnią bardzo ważną różnicą pomiędzy szablonami darmowymi a płatnymi, jest możliwość korzystania z profesjonalnej opieki technicznej. Często bowiem podczas modyfikacji lub dopasowywania szablonu do potrzeb, mogą wyniknąć różnego rodzaju problemy. W przypadku użycia darmowych szablonów, rozwiązanie wszystkich problemów leży po naszej stronie. W przypadku płatnych – sytuacja jest inna. Praktycznie wszyscy producenci oferują wsparcie techniczne, które jest bardzo często dostępne 24/7.

Dziś pokażę kilka ciekawych wariantów płatnych motywów dla WordPress od TemplateMonster, które według użytkowników otrzymały najlepsze oceny. Oto kilka z nich.

Monstroid – Płatny Szablon dla WordPress

Płatny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobelZawiera on bardzo dużo rewolucyjnych możliwości, dlatego będzie idealnym rozwiązaniem dla deweloperów, jak i dla zwykłych użytkowników.

Pobierz DEMO

HR Recruiting WordPress Theme

Płatny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobel-

Bardzo dobry wariat dla tworzenia strony poświęconej tematyce biznesowej. Motyw jest stylowy, dzięki dobre dobranym kolorom i prostej strukturze. Oprócz tego jest w pełni responsywny i zbudowany zgodnie z rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

Pobierz DEMO

Pasta and Ravioli Company WordPress Theme

jak zarobic na blogu

Płatny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobel-1Motyw będzie dobrym rozwiązaniem dla tworzenia strony restauracji oraz cafe. Templatka jest responsywna i przyjazna dla SEO.

Pobierz DEMO

Sky-High WordPress Theme

Płatny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobel-2Cudowny wybór dla tematyki biznesowej. Stylowy projekt i szeroki zestaw funkcji – to wszystko posiada motyw Sky-High. Ten płatny szablon będzie poprawnie wyświetlać się na urządzeniach z różną rozdzielnością ekranu.

Pobierz DEMO

PixelArt WordPress Theme

Płatny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobel-3Idealny wybór dla tworzenia witryn dla webmasterów. Motyw jest stylowy i nie zawiera zbyt „ciężkich” elementów graficznych. Oprócz tego PixelArt zawiera wszystko, co jest potrzebne dla klientów webmasterów. Klienci mogą zapoznać się z były projektami stron www realizowanych przez firmę.

Pobierz DEMO

Financial Consultancy WordPress Theme

Płatny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobel-4Motyw przeznaczony dla realizacji kreatywnych stron firmowych, związanych z tematyką finansową. Motyw jest responsywny, przyjazny dla SEO, kompatybilny z różnymi przeglądarkami i zintegrowany z WPML. To wszystko pozwoli realizować stylową i kreatywną stronę www.

Pobierz DEMO

High School Promotion WordPress Theme

Płatny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobel-5Motyw pozwoli realizować stronę dla portali edukacyjnych oraz tych, które poświęcone są edukacji. Templatka jest responsywna i zbudowana zgodnie z rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

Pobierz DEMO

Realtor Services WordPress Theme

Płatny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobel-6Dzięki temu tematowi, można stworzyć stylową stronę internetową, sprzedającą nieruchomości. Motyw zawiera wszystkie niezbędne funkcji dla realizacji stron www zajmujących się podobnego rodzaju usługami.
Pobierz DEMO

Cafe and Restaurant WordPress Theme

Płatny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobel-7Bardzo dobry wariant dla stworzenia strony www dla restauracji i cafe. Szablon choć wygląda prosto, zawiera wszystkie potrzebne funkcji dla tworzenia strony dla restauracji.

Pobierz DEMO

Extreme Sports Club WordPress Theme

Płatny-Szablon-dla-WordPress-dla-poczatkujacych-irek-wrobel-8Motyw dla stron poświęconych aktywnemu spędzaniu czasu wolnego, jak choćby surfingu. Może być dopasowany do innych tematyk sportowych. Szablon jest resposywny i przyjazny dla SEO.

Pobierz DEMO

Jak Zrobić Profesjonalnego Bloga i Zarabiać Na Nim

...Nie Wychodząc z Domu!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Napisz Komentarz

CommentLuv badge