A ty rób tak ja mówię, a nie tak jak ja robię…

Ty-Nie-Rob-Tak,-Jak-Ja-Robie.-Ty-Rob-Tak,-Jak-Ja-Mowię...-wordpress-dla-poczatkujacych
Napisał Irek Wrobel

Znasz to? Jeszcze raz:

Ty Nie Rób Tak, Jak Ja Robię. Ty Rób Tak, Jak Ja Mówię…

Bardzo łatwo jest mi mówić i pisać o tym, że należy systematycznie dodawać treść na swoją stronę. Jednak znacznie trudniej przychodzi realizacja tych zamierzeń. W ostatnich miesiącach mało treści pojawia się na stronie. I jak tu być wiarygodny 🙂 ?

Jeśli jesteś rodzicem, najprawdopodobniej zauważyłeś lub zauważyłaś u siebie takie zachowanie. Staramy się mówić dzieciom jak i co powinny, jednak czy sami stosujemy się do tego? Czy sami stosowaliśmy się do tego?

Podobna sytuacja jest z własnymi blogami. Jakże często i jak łatwo przychodzi nam podpowiadanie, co i jak inni powinni robić na blogu, podczas gdy sami tego nie robimy. Znasz to?

Dlatego też rozpoczynam tutaj nowy etap. O szczegółach nie będę informował, a zamiast tego po prostu pokażę. Tak aby każdy kto ma pragnienie i potrzebę prowadzenia własnego bloga, własnej strony mógł czerpać wiedzę i inspirację.

jak zarobic na blogu

…jednak zacznijmy od tego:

Ty Nie Rób Tak, Jak Ja Robię. Ty Rób Tak, Jak Ja Mówię…

Wielu z nas bardzo uważnie przygląda się temu, co robią koledzy lub koleżanki „po fachu”. Staramy się „być na bieżąco”. Staramy się przyrównywać nasze działania i nasze postępy do innych. Jak mówię ci:

Przestań!!!

Jedyną osobą, do której możesz się przyrównywać – to TY z wczoraj. Przyrównuj swoje dzisiejsze postępy do tego, z jakiego punktu startowałeś. Jeśli brakuje ci wiedzy lub umiejętności, zdobądź je ale pamiętaj, aby każdorazowo dostosować je do siebie i swojego podwórka.

Podsumowanie

Ostatnie ponad 12 miesięcy, było ciężką pracą dla mnie. Zdecydowana większość moich zleceń w tym czasie, to zlecenia mające na celu próby naśladowania innych stron!! W ostateczności prowadzące do niepowodzenia.

  • ktoś widzi taki fajny przycisk na stronie, która ma ogromny ruch i chce mieć taki sam przycisk
  • ktoś inny, chce mieć taką samą grafikę
  • jeszcze inny, taki sam formularz

A przecież to nie to prowadzi do większej ilości odwiedzin. To nie to prowadzi do większej sprzedaży. Ale więcej o tym już niebawem na maila.

Jak Zrobić Profesjonalnego Bloga i Zarabiać Na Nim

...Nie Wychodząc z Domu!

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Napisz Komentarz

CommentLuv badge